Zielone przystanki w centrum Zielonej Góry stają się rzeczywistością. Właśnie zaczynamy realizować zadanie, które otrzymało Państwa wsparcie w Budżecie Obywatelskim. Nim jednak zielone oazy pojawią się w naszym mieście poprosimy Państwa o pomoc. Na czym będzie polegała?

Wystarczy wypełnić ankietę. Chcemy bowiem poznać Wasze oczekiwania. Chcemy, żebyście mieli wpływ na to, jak przystanki będą wyglądać. Ankieta zawiera kilka krótkich pytań związanych z ich lokalizacją oraz z roślinami, którymi chcielibyście je obsadzić. Ankietę można wypełnić w internecie od 21 marca do 4 kwietnia.

Konsultacje zakończy piknik, który odbędzie się 4 kwietnia na skwerku obok przystanku Elżbietanki. Od 14:00 do 17:00 również będziemy prosili Państwa o wypełnienie ankiety. Wszystkie zebrane opinie pozwolą nam poznać Wasze oczekiwania. Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy.

Pomysłodawcą „Zielonych przystanków autobusowych w centrum miasta” jest Paweł Zalewski. Zadanie jest realizowane przez Zakład Gospodarki Komunalnej przy wsparciu Urzędu Miasta i Miejskiego Zakładu Komunikacji.