Nasza mała chrześnica z Gospodarstwa Agroturystycznego Malinówka ma już półtora tygodnia. Najwyższy czas, aby wybrać dla niej imię. Nie chcemy tego robić sami, dlatego zapraszamy wszystkich zielonogórzan do zabawy.

Konkurs polega na wymyśleniu imienia dla nowo narodzonej owieczki. Propozycje możecie pisać pod naszym dzisiejszym postem na facebooku  (https://zgk.net.pl/?p=4052). Czekamy na nie do 13 kwietnia 2021 r. do godz. 12:00. Spośród wszystkich imion, które się tam znajdą jury złożone z przedstawiciela naszej firmy oraz przedstawiciela Gospodarstwa Agroturystycznego Malinówka wybierze 3 imiona. 14 kwietnia 2021 roku podamy je do wiadomości na naszym facebooku i rozpocznie się głosowanie. Wy wybierzecie to, które najbardziej Wam się podoba. Wygra to imię, które uzyska najwięcej polubień. Głosować będzie można do 20 kwietnia 2021 roku do godz. 12:00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dzień później.

Do wygrania jest aparat fotograficzny firmy Instax z kompletem klisz oraz zdrowa i pyszna niespodzianka z Malinówki.

Konkurs jest skierowany do mieszkańców Zielonej Góry, którzy mają założone konta na profilu społecznościowym facebook i obserwują naszą stronę.

Przed wzięciem udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Regulamin konkursu