Szperowisko to miejsce, w którym śmieci dostają drugie życie. Postanowiliśmy je stworzyć, ponieważ wiele przedmiotów, które do nas trafia zasługuje na drugą szansę. Dlatego powstała również strona internetowa www.szperowisko.zgora.pl. Znajdziecie tam informacje o naszych Szperowiskach. Tak Szperowiskach, bo są dwa:
stacjonarne – w PSZOK-u przy ul. Wroclawskiej 73
online – serwis z darmowymi ogłoszeniami typu oddam – wymienię na stronie www.szperowisko.zgora.pl
Jak to działa?
W Szperowisku stacjonarnym znajduje się to, co trafia do PSZOK-u. Oceniamy stan przedmiotu i ewentualnie dokonujemy drobnych napraw. Wy nas odwiedzacie, szperacie i przedmiot znajduje nowy dom.
Aby szperać online nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy, że wejdziecie na stronę www.szperowisko.zgora.pl, zrobicie krótki opis przedmiotu, który macie do oddania, dodacie zdjęcia i podacie numer telefonu. Zgodnie z regulaminem serwisu nie można pobierać opłat za wystawiane tam rzeczy, dlatego transakcję nalezy sfinalizowac uściskiem ręki.
Udanego szperania!
Ps. Szperowisko stacjonarne otwieramy 19 czerwca. Zapraszamy do PSZOK-u przy ul. Wrocławskiej 73 od 9 do 15. Miejsce to nie będzie jednak otwarte codziennie. Nie możemy bowiem przewidzieć co do nas przywieziecie i w jakim stanie. O dniach i godzinach otwarcia będziemy Was za każdym razem informować na naszej www, na fb oraz na stronie Szperowiska.